23.9.10

İlahi Ponpon Emre


Kendi yazdığına kendin de inanmadığın için makalen pek zavallı olmuş. Kendini yancılığa verdin vereli kafayı iyice yakmışsın. Yazının içinde daldığın yerlerden bir türlü çıkamamışsın… Bu da neden oluyor? Çünkü sen iyi bir mizah okurusun… Bundan zevk almaktan da kurtulamadın. Hala sıkı takipçi olduğun da bu yazıdan belli oluyor... Hem nalına hem mıhına vurduğumuzu, oran moran karıştırsan da taraf yazarlarının ve TMSF kanalları beslemelerinin aksine itiraf etmek zorunda kalmışsın.

Aferin bundan 1+ puan. Ama şu 28 Şubat iftirasına (siyasi literatürde dezanformasyon) sen de sığınmışsın ki çok ayıp. Onun cevabını junior ponpon kızlara geçen hafta vermiştik. ( "
Ahlaksızlığın da yalancılığın da riyakarlığın da bir sınırı olmalı" - LeMan, 18 Eylül 2010 )

Ayrıca sen Penthouse’larda, porno dergilerde göt, baş rötuşlarken (zamanın fotoşopu) bizim yazıp, çizdiklerimizden DGM’lerde, ağır cezalarda, hapishane ranzalarında mekik dokuduğumuzu hatırlıyor olmalısın.

Sen 28 Şubatlarda Panda’nın davetlisi olarak (Ah şu kör olası oburluk) Mehmetçik Vakıflarına koşarken (şimdi önünden bile geçmezsin herhalde) biz cunta demekten yargılanıyorduk. Sen generaller televole kültürüne hot zot ettiğinde durumdan vazife çıkarıp televoleleri kötüleyen dizilere başlarken biz 28 Şubat’ın derin operasyonlarına maruz kalıyorduk.

O zaman da bize Kürtçü, dinci diye akıl almaz iftiralarla, topla tüfekle saldırıyorlardı.
Ne diyelim sana ponpon Emre?.. Herşeyin olduğu gibi bu yancılık işinin de fazlası zarar. İnanki iktidarın o kadar da siz ponpon kızların aşırı eforuna ihtiyacı yok. Onlar bertaraf edeceklerini ediyor, davalarla, sindirmelerle bildiğini okuyor, hatta başedemeyeceklerini anladıklarında (bu mizah işi başka bir iş, anladın sen onu) ziyarete bile gelmeyi düşünüyorlar...

Onun için; madem dans ediyorsun, zevk al…

Fazlası hararet yapıyor…

Yaramıyor…

NOT: (Bizi izlemeye devam et)

LeMan

Şimdi yeniHarman hafızanızı tazelesin: